Jsme čistírna oděvů, která si pro Vaše prádlo přijede.

  1. Formulář
  2. Výběr služby
  3. Potvrzení

Objednejte si nás 1/3

Firemní údaje

Adresa pro vrácení

Vyzvednutí

Vrácení

Jak to funguje

Je to jednoduché. Pokud budete potřebovat pomoct s vyplněním,
tak nás kontaktujte, rádi Vám s tím pomůžeme.

  1. Objednáte si
    naši službu
  2. Vyzvedneme a zpracujeme vaši objednávku
  3. Úhledně vyprané, vyčištěné a vyžehlené dovezeme ve smluvený čas

Kdo jsme

WE HATE IRONING je komfortní doručovací služba pro zákazníky,
kteří chtějí využít naše služby a zároveň chtějí šetřit čas s chozením do čistírny.

Služba původně vznikla jako košilový servis pro naše první zákazníky, ale vzhledem k poptávce jsme službu zdokonalili a připojili možnost čištění a praní veškerých textilií, se kterými nemusí zákazník nikam chodit, ale my je vyzvedneme a doručíme zpět vyhotovené.

Stačí si službu objednat pomocí jednoduché webové aplikace, nebo telefonicky.

Časté dotazy

Jak si můžu objednat?

Vyplněním on-line formuláře, který vás objednávkou provede krok za krokem. Pokud si s objednávkami po webu netykáte, můžete si naše služby objednat telefonicky na +420 607 000 944. V blízké budoucnosti připravujeme i aplikaci do mobilních telefonů

Za jak dlouho budu mít čisté a vyžehlené prádlo doma?

Běžně do druhého dne od objednávky (nejkratší čas garantujeme do 24 hodin). Rádi si však čas od času zahrajeme na hrdiny - v urgentních případech jsme po domluvě schopni dodat prádlo expresně.

V případě prádelní krize volejte +420 607 000 944

Máte i kamennou provozovnu?

Ano, dokonce dvě. Ve Florentinu (Praha 1) a na Brumlovce (Praha 4).
Přesné adresy kamenných provozoven, které jsou stejně jako on-line služba We hate ironing vedené pod značkou " net čistírny", najdete na www.netcistirny.cz.

Jak postupovat při reklamaci?

Nejlépe e-mailem, nebo telefonicky. Pokud se jedná o nespokojenost s vypracováním zakázky, náš manažer tuto záležitost prověří a navrhne vám náhradní řešení. Pokud se jedná o námi zaviněné poškození, vzniklou škodu vám samozřejmě uhradíme.

Co všechno čistíte?

Nejčastěji čistíme klasiku: košile, obleky, šaty apod. Nezalekneme se ale ani avantgardy: zvládneme vyčistit i zimní bundy (včetně impregnace), ložní prádlo, potahy a další věci v domácnosti.

Jaké jsou možnosti platby?

Platit můžete hotově při doručení čistého prádla, nebo on-line přes platební bránu. Pokud využíváte/ chcete využívat naše služby pravidelně, můžeme vám měsíčně vystavovat fakturu.

Je nutné prádlo před předáním vašemu kurýrovi spočítat a roztřídit?

Není. Pokud se vám prádlo nechce třídit a chcete ho mít prostě rychle z domu, stačí vše hodit do tašky a my se o to postaráme. V takovém případě zaškrtněte v on-line formuláři kolonku "Nechci zadávat, cenu mi řeknou až v prádelně". Náš kurýr prádlo vyzvedne a následně vám emailem sdělíme přesný počet vašich oděvů a výslednou cenu k zaplacení.

Nebojte se nás kontaktovat na e-mailu info@wehateironing.cz nebo na telefonu +420 607 000 944.