Jsme online čistírna

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme nebo vyžehlíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze

Jak to funguje?

V našich čistírnách máme profesionální žehlící a napařovací techniku a mandlovací stroj. Perfektně vyžehlíme vaše košile, puky na kalhotech i ložní prádlo. Pro prádlo si přijedeme až k vám a druhý den ho přivezeme zpět. V objednávce není nutné uvádět přesný počet kusů. Pošlete nám v jedné tašce vše, co si přejete vyžehlit, a my za vás jednotlivé položky rádi přepočítáme.

Co uvést v objednávce?

Pokud si přejete prádlo poskládat, stačí to napsat do poznámky v objednávce. Skládáním ušetříme zbytečné plasty a ramínka, které se snažíme maximálně omezit. Standardně prádlo vracíme pověšené a zabalené ve fólii. Naše plasty jsou plně recyklovatelné a ramínka můžete řidiči při další objednávce vrátit, použijeme je znovu.

Naše další služby

Čištění oblečení

Čištění oblečení

Provádíme profesionální chemické čištění. S radostí vyčistíme vaše obleky, kabáty, halenky i zimní bundy.

Praní a žehlení

Praní a žehlení

Vaše prádlo vypereme, vyžehlíme a čisté a voňavé ho přivezeme zpět. Poradíme si i s povlečením nebo skvrnami.

Čištění bot

Čištění bot

Čistíme pánské i dámské tenisky a společenskou obuv. Provádíme kompletní vnější i vnitřní čištění včetně deodorace a impregnace.

O nás

Našim zákazníkům se snažíme maximálně zjednodušit život. V oboru působíme více než 10 let a díky zázemí vlastních poboček a kurýrů poskytujeme vždy prvotřídní servis.

Prádlo si k vám přijedeme vyzvednout a v domluvenou hodinu ho druhý den přivezeme čisté a voňavé zpět. Nemusíte nikam nic nosit a všechny položky za vás rádi přepočítáme. Pomáháme vám věnovat se pouze věcem, které jsou skutečně důležité.

Nabídka pro firmy

Služby We Hate Ironing můžete nabídnout jako skvělý zaměstnanecký benefit. V rámci speciálního B2B programu můžete objednávat pravidelné svozy ze zvolené adresy. Naši řidiči vyzvednou prádlo přímo u vás ve firmě. Kolegům tak ušetříte spoustu času a zařizování.

Pusťte se do objednávky

Kdy k vám máme přijet?

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze