Dárkový poukaz

Darujte služby We Hate Ironing vašim blízkým. Personalizovaný poukaz vytvoříte do 5 minut, zaplatíte kartou a ihned ho máte v e-mailu.


Jak uplatnit dárkový poukaz?

Zaregistrujte se nebo se přihlaste

Je potřeba se registrovat (pro stávající zákazníky se stačí přihlásit). Na našich webových stránkách v pravém horním rohu je silueta uživatele. Po kliknutí se můžete pohodlně registrovat a poté přihlásit na svůj profil.

Přejděte na stránku „Moje kredity“

Po úspěšném přihlášení ke svému uživatelskému účtu klikněte na sekci „Moje kredity“. Zde budou zobrazeny veškeré vaše aktivní i čerpané kredity, včetně jejich doby platnosti. Ta je vždy 1 rok od nákupu dárkového poukazu, který je uveden přímo na poukazu.

Přejděte na stránku „Moje kredity“

Aktivujte svůj dárkový poukaz

Originální kód, který je uveden přímo na dárkovém poukazu, vepište do kolonky „Uplatnit dárkový poukaz“. Po kliknutí na „Uplatnit“ vám budou kredity připsány na váš uživatelský účet.

Aktivujte svůj dárkový poukaz

Udělejte si radost!

A nyní přijde ta nejkrásnější část. Vy už jen odpočívejte a nechte čištění, žehlení i praní na nás! Kredity můžete čerpat najednou, nebo jen část, pokud hodnota Vaší objednávky nedosahuje výši všech Vašich kreditů.

Udělejte si radost!