Jsme online čistírna

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze

Jak to funguje?

Provádíme profesionální chemické čištění. Vyčistíme vše, co nesmí do pračky. Čistíme dámské, pánské i dětské oblečení a věci z domácnosti – obleky, kostýmky, kabáty, saka, zimní bundy i závěsy. Pro prádlo si přijedeme ještě dnes a zítra ho můžete mít zpět.

Co uvést v objednávce?

V poznámce nás prosím upozorněte na skvrny. Zajímá nás, kde přesně se nacházejí, a jak vznikly. Prádlo vám rádi poskládáme, stačí to uvést do poznámky. Skládáním ušetříme zbytečné plasty a ramínka, které se snažíme maximálně omezit. Standardně prádlo vracíme pověšené a zabalené ve fólii. Naše plasty jsou plně recyklovatelné a ramínka můžete řidiči při další objednávce vrátit, použijeme je znovu.

Naše další služby

Praní a žehlení

Praní a žehlení

Vaše prádlo vypereme, vyžehlíme a čisté a voňavé ho přivezeme zpět. Poradíme si i s povlečením nebo skvrnami.

Žehlení samostatně

Žehlení samostatně

Perfektně vyžehlíme puky na kalhotech, košile, i ložní prádlo. Díky profesionálním žehlícím technologiím zvládneme cokoliv.

Čištění bot

Čištění bot

Čistíme pánské i dámské tenisky a společenskou obuv. Provádíme kompletní vnější i vnitřní čištění včetně deodorace a impregnace.

O nás

Našim zákazníkům se snažíme maximálně zjednodušit život. V oboru působíme více než 10 let a díky zázemí vlastních poboček a kurýrů poskytujeme vždy prvotřídní servis.

Prádlo si k vám přijedeme vyzvednout a v domluvenou hodinu ho druhý den přivezeme čisté a voňavé zpět. Nemusíte nikam nic nosit a všechny položky za vás rádi přepočítáme. Pomáháme vám věnovat se pouze věcem, které jsou skutečně důležité.

Nabídka pro firmy

Služby We Hate Ironing můžete nabídnout jako skvělý zaměstnanecký benefit. V rámci speciálního B2B programu můžete objednávat pravidelné svozy ze zvolené adresy. Naši řidiči vyzvednou prádlo přímo u vás ve firmě. Kolegům tak ušetříte spoustu času a zařizování.

Pusťte se do objednávky

Kdy k vám máme přijet?

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze