Příběh We Hate Ironing

Našim zákazníkům profesionálně čistíme a pereme více než 10 let. V roce 2015 jsme se stali první online čistírnou v České republice, která si pro prádlo přijede až k vašim dveřím, a za 24 hodin ho čisté a voňavé přiveze zpět.

Zjednodušte si život

Pomáháme vám věnovat se pouze věcem, které jsou skutečně důležité. Oblečení nemusíte nikam nosit. Pošlete nám vše, co si přejete vyčistit, vyprat nebo vyžehlit, a my za vás jednotlivé položky rádi přepočítáme. Díky zázemí vlastních poboček, aut a kurýrů se na nás můžete vždy spolehnout. Zakládáme si na profesionálně odvedené práci, prvotřídním servisu, usměvavých řidičích a milé zákaznické podpoře, která je vám k dispozici každý den.

Vracíme přírodě

Každý den se snažíme dělat malé krůčky k lepšímu životnímu prostředí. Na plastové obaly používáme tenký technický recyklát, který je navíc dále recyklovatelný. Kovová ramínka si od našich zákazníků rádi odvezeme zpět, pokud si to přejí, a dále je používáme. V roce 2020 jsme tak protočili více než 2400 ramínek, která by jinak skončila v koši. Náš dluh přírodě se snažíme splácet zpět a každý měsíc necháváme vysadit 80 stromů v lesích u Jíloviště u Prahy.

Pusťte se do objednávky

Kdy k vám máme přijet?

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze