Jsme online čistírna

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze

Jak to funguje?

Ve spolupráci s firmou Fresher čistíme pánské a dámské boty, tenisky i společenskou obuv. Náš kurýr si boty vyzvedne přímo u vás doma a za 24 hodin vám je čisté přiveze zase zpátky. Pokud objednáváte čištění bot a dalších věcí dohromady, dejte prosím boty do tašky zvlášť.

Čištění tenisek

Dámské i pánské tenisky čistíme ve spolupráci s firmou Fresher. Provádíme vnější čištění prémiovým šamponem, čištění podrážky parou a čistícím prostředkem a vnitřní napařování pro odstranění pachu a bakterií. Boty vystužíme, narovnáme jejich tvar a vypereme tkaničky. Vše zakončíme provedením dezinfekce, deodorace a nano impregnace.

Čištění společenské obuvi

Čistíme pánskou i dámskou společenskou obuv. Boty nejprve předčistíme zasucha a poté je kompletně vyčistíme prémiovým šamponem. Provádíme vnitřní napařování pro odstranění pachu a bakterií. Podrážku čistíme parou a speciálním čistícím prostředkem. Po vnitřním a vnějším vyčištění boty voskujeme, provádíme hydrataci materiálu a vyživení jeho barvy.

Naše další služby

Čištění oblečení

Čištění oblečení

Provádíme profesionální chemické čištění. S radostí vyčistíme vaše obleky, kabáty, halenky i zimní bundy.

Praní a žehlení

Praní a žehlení

Vaše prádlo vypereme, vyžehlíme a čisté a voňavé ho přivezeme zpět. Poradíme si i s povlečením nebo skvrnami.

Žehlení samostatně

Žehlení samostatně

Perfektně vyžehlíme puky na kalhotech, košile, i ložní prádlo. Díky profesionálním žehlícím technologiím zvládneme cokoliv.

O nás

Našim zákazníkům se snažíme maximálně zjednodušit život. V oboru působíme více než 10 let a díky zázemí vlastních poboček a kurýrů poskytujeme vždy prvotřídní servis.

Prádlo si k vám přijedeme vyzvednout a v domluvenou hodinu ho druhý den přivezeme čisté a voňavé zpět. Nemusíte nikam nic nosit a všechny položky za vás rádi přepočítáme. Pomáháme vám věnovat se pouze věcem, které jsou skutečně důležité.

Nabídka pro firmy

Služby We Hate Ironing můžete nabídnout jako skvělý zaměstnanecký benefit. V rámci speciálního B2B programu můžete objednávat pravidelné svozy ze zvolené adresy. Naši řidiči vyzvednou prádlo přímo u vás ve firmě. Kolegům tak ušetříte spoustu času a zařizování.

Pusťte se do objednávky

Kdy k vám máme přijet?

Pro věci si přijedeme až k vašim dveřím, špičkově je vyčistíme a za 24 hodin přivezeme zpátky. Vyberte si, kdy máme věci vyzvednout:

Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze