Časté dotazy

Jak si můžu objednat?

Vyplněním on-line formuláře, který vás objednávkou provede krok za krokem. Pokud si s objednávkami po webu netykáte, můžete si naše služby objednat telefonicky na +420 607 000 944. V blízké budoucnosti připravujeme i aplikaci do mobilních telefonů

Za jak dlouho budu mít čisté a vyžehlené prádlo doma?

Běžně do druhého dne od objednávky (nejkratší čas garantujeme do 24 hodin). Rádi si však čas od času zahrajeme na hrdiny - v urgentních případech jsme po domluvě schopni dodat prádlo expresně.

V případě prádelní krize volejte +420 607 000 944

Máte i kamennou provozovnu?

Ano, máme dvě. Ve Florentinu (Praha 1) a na Brumlovce (Praha 4).
Obě dvě pobočky i on-line službu We hate ironing provozuje společnost We Hate Ironing s.r.o.

Jak postupovat při reklamaci?

Nejlépe e-mailem, nebo telefonicky. Pokud se jedná o nespokojenost s vypracováním zakázky, náš manažer tuto záležitost prověří a navrhne vám náhradní řešení. Pokud se jedná o námi zaviněné poškození, vzniklou škodu vám samozřejmě uhradíme.

Co všechno čistíte?

Nejčastěji čistíme klasiku: košile, obleky, šaty apod. Nezalekneme se ale ani avantgardy: zvládneme vyčistit i zimní bundy (včetně impregnace), ložní prádlo, potahy a další věci v domácnosti.

Jaké jsou možnosti platby?

Platit můžete hotově a platební kartou při doručení čistého prádla, nebo on-line přes platební bránu. Pokud využíváte/ chcete využívat naše služby pravidelně, můžeme vám měsíčně vystavovat fakturu.

Je nutné prádlo před předáním vašemu kurýrovi spočítat a roztřídit?

Není. Pokud se vám prádlo nechce třídit a chcete ho mít prostě rychle z domu, stačí vše hodit do tašky a my se o to postaráme. V takovém případě zaškrtněte v on-line formuláři kolonku "Nechci zadávat, cenu mi řeknou až v prádelně". Náš kurýr prádlo vyzvedne a následně vám emailem sdělíme přesný počet vašich oděvů a výslednou cenu k zaplacení.

Nenašli jste odpověď?

Zeptejte se nás na hello@wehateironing.cz nebo na +420 607 000 944

Hoďte prádlo na nás

Vemte ženu na večeři. Nebo jděte běhat. Nebo třeba na ryby. Teď na to máte čas.

Kdy máme prádlo vyzvednout?
Službu aktuálně nabízíme pouze v Praze